2 Nieuwe Assistent-Instructeurs

Op dinsdagavond  8 februari hadden we het grote genoegen om in ons clublokaal 2 nieuwe Assistent Instructeurs voor onze club te mogen verwelkomen.

Gisterenavond  had het theoretische en praktische examen Assistent Instructeur  plaats in ons clublokaal en zwembad.

Er waren 5 kandidaten theorie en 6 kandidaten praktijk voor het examen AI , waaronder 2 leden van onze club .

Na enkele stresserende jaren, wegens corona, waardoor trainingen niet konden doorgaan en dan plots alle zeilen bijzetten voor het examen van 8 februari mochten we gisterenavond alle kandidaten van harte toejuichen voor het behalen van de AI -titel.

Bij deze  van harte proficiat en een dikke duim 👍 voor onze beide leden  Liesbeth van Camp en Sigrid Bodges die, naar verluid volgens de jury, zonder problemen de theorie en praktijk hebben volbracht.

Aan beide dames een dikke proficiat voor jullie geduld al die jaren en jullie inzet gisteravond.  Welkom bij het monitoraat en nog veel succes in jullie duik carrière.

Proficiat dames!!